Асоціація українських германістів
Teл./факс: (032) 239 46 80

79000. Львів, вул. Університетська, 1, ауд. 417.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

img_2874.jpg

Календар „А що у них під D-A-CH-ом?“

Пропонований календар завершив проект, ініційований Асоціацією українських германістів з нагоди проведення українсько-німецького року мов 2017/18 в Україні. За допомогою цього проекту ми хочемо надати нових імпульсів розвиткові німецької мови в Україні, зацікавити насамперед молодих людей глибинами культури німецькомовних країн, донести через візуалізовані ситуації щоденного життя спосіб мислення наших німецькомовних європейських сусідів.

Календар містить роботи переможців конкурсу. Надзвичайно креативні й оптимістичні малюнки, які показують, наскільки відкрита українська молодь до сприйняття позитивного досвіду, як чітко вона фіксує відмінності між власною і чужою культурою, і як радо вона навчається нового. Також календар закликає молодь познайомитись зі звичаями німецькомовних країн, навчитися німецької мови або “відсвіжити” її знання.
Учасники конкурсу представляють майже всі області України (Дніпропетровську, Донецьку,Запорізьку, Київську, Львівську, Полтавську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Херсонську, Черкаську). Усі надіслані матеріали, які не увійшли до календаря, розміщено на сайті Асоціації українських германістів.

Скачати цей файл (Kalender.pdf)Kalender.pdf 10810 Kb
Ваша електронна пошта*

Останні новини

Семінар з міжкультурної комунікації для вчителів німецької мови

Неділя, 10 грудня 2017

4-5 грудня 2017 року на базі кафедри міжкультурної комунікації та перекладу факультету іноземних мов ЛНУ ім. І. Франка за підтримки Асоціації українських германістів і Представництва Фонду імені Ганса Зайделя у м. Києві відбувся "Семінар з міжкультурної комунікації для вчителів німецької мови".

Засідання координаторів АУГ

Неділя, 10 грудня 2017

1 грудня 2017 року на факультеті іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося засідання координаторів Асоціації українських германістів.

"Благочестиві та працьовиті люди..."

Вівторок, 07 листопада 2017

Дорогі друзі,

Берлінський вільний університет, Організація Бессарабських німців і Німецький культурний форум Східна Європа запрошують відвідати виставку "Благочестиві та працьовиті люди..." Німецькі поселення Бессарабії (1814-1940 рр.), яка проходитиме з 20 листопада по 10 грудня в Українському католицькому університеті (м. Львів).