Асоціація українських германістів
Teл./факс: (032) 239 46 80

79000. Львів, вул. Університетська, 1, ауд. 417.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

20161124_1123061.jpg

АУГ провела семінари з германістики для молодих викладачів німецької мови

За фінансової підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні з 15 по 17 грудня 2015 року Асоціація українських германістів провела на факультеті іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка семінари для молодих викладачів німецької мови.

Провідні викладачі та перекладачі, зокрема кафедр міжкультурної комунікації та перекладу і німецької філології факультету іноземних мов Львівського університету у форматі семінарів і лекцій презентували колегам розробки з методики і дидактики викладання німецької мови як іноземної, познайомили із актуальними питаннями літературознавства, перекладознавства, міжкультурної комунікації, історії німецької мови, лінгвокраїнознавства.

Учасники семінарів вдосконалили свої професійні навики під час практичних тренінгів з риторики та художнього перекладу.

Культурним доповненням до семінарських занять стали відвідини Львівської опери та німецькомовна екскурсія містом.

У програмі взяли участь 25 молодих викладачів німецької мови з 14 областей України, які виявили бажання вдосконалити свої знання з германістики.

Прес-центр ЛНУ ім. І. Франка
Фото Олега Вівчарика

Більше фото за посиланням: http://lnu.edu.ua/index.php?q=gallery&gallery=2015-12-16-seminar

 

 

Ваша електронна пошта*

Останні новини

Семінар з міжкультурної комунікації для вчителів німецької мови

Неділя, 10 грудня 2017

4-5 грудня 2017 року на базі кафедри міжкультурної комунікації та перекладу факультету іноземних мов ЛНУ ім. І. Франка за підтримки Асоціації українських германістів і Представництва Фонду імені Ганса Зайделя у м. Києві відбувся "Семінар з міжкультурної комунікації для вчителів німецької мови".

Засідання координаторів АУГ

Неділя, 10 грудня 2017

1 грудня 2017 року на факультеті іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося засідання координаторів Асоціації українських германістів.

"Благочестиві та працьовиті люди..."

Вівторок, 07 листопада 2017

Дорогі друзі,

Берлінський вільний університет, Організація Бессарабських німців і Німецький культурний форум Східна Європа запрошують відвідати виставку "Благочестиві та працьовиті люди..." Німецькі поселення Бессарабії (1814-1940 рр.), яка проходитиме з 20 листопада по 10 грудня в Українському католицькому університеті (м. Львів).