Асоціація українських германістів
Teл./факс: (032) 239 46 80

79000. Львів, вул. Університетська, 1, ауд. 417.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

img_2871.jpg

АУГ провела семінари з германістики для молодих викладачів німецької мови

За фінансової підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні з 15 по 17 грудня 2015 року Асоціація українських германістів провела на факультеті іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка семінари для молодих викладачів німецької мови.

Провідні викладачі та перекладачі, зокрема кафедр міжкультурної комунікації та перекладу і німецької філології факультету іноземних мов Львівського університету у форматі семінарів і лекцій презентували колегам розробки з методики і дидактики викладання німецької мови як іноземної, познайомили із актуальними питаннями літературознавства, перекладознавства, міжкультурної комунікації, історії німецької мови, лінгвокраїнознавства.

Учасники семінарів вдосконалили свої професійні навики під час практичних тренінгів з риторики та художнього перекладу.

Культурним доповненням до семінарських занять стали відвідини Львівської опери та німецькомовна екскурсія містом.

У програмі взяли участь 25 молодих викладачів німецької мови з 14 областей України, які виявили бажання вдосконалити свої знання з германістики.

Прес-центр ЛНУ ім. І. Франка
Фото Олега Вівчарика

Більше фото за посиланням: http://lnu.edu.ua/index.php?q=gallery&gallery=2015-12-16-seminar

 

 

Ваша електронна пошта*

Останні новини

До уваги вчителів німецької мови

Субота, 21 жовтня 2017

Асоціація українських германістів провела за підтримки Фонду імені Ганса Зайделя у Києві конкурс на кращий текст з малюнком до календаря 2018 „А що у них під D-A-CH-ом?“. Конкурс завершено і надруковано календар. Фонд імені Ганса Зайделя висловив бажання подарувати календар учителям німецької мови із сільської місцевості та учителям німецької мови з Донецької і Луганської областей. Для отримання безкоштовного календаря просимо повідомитиВашу поштову адресу до 10 листопада 2017 року на наступну адресу: info@udgv.org

Календар можна також завантажити за посиланням: http://www.udgv.org/novyny/588-kalendar-unter-einem-d-a-ch-gefunden

Календар „А що у них під D-A-CH-ом?“

Субота, 21 жовтня 2017

Пропонований календар завершив проект, ініційований Асоціацією українських германістів з нагоди проведення українсько-німецького року мов 2017/18 в Україні. За допомогою цього проекту ми хочемо надати нових імпульсів розвиткові німецької мови в Україні, зацікавити насамперед молодих людей глибинами культури німецькомовних країн, донести через візуалізовані ситуації щоденного життя спосіб мислення наших німецькомовних європейських сусідів.

ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Мови і світ: дослідження та викладання»

П'ятниця, 01 вересня 2017

Дорогі колеги,

щиро вітаю ВАС з початком нового 2017/2018 навчального року! Зичу ВАМ міцного здоров’я, щастя, удачі і наснаги у ВАШІЙ нелегкій, але почесній та відповідальній праці – ВИКЛАДАЧА ВИЩОЇ ШКОЛИ УКРАЇНИ! Тішуся співпрацею з ВАМИ та співпрацею з ВАШИМИ вишами і надіюся на подальшу плідну співпрацю та взаємну підтримку! Попри всі тяготи сьогодення, які ми переживаємо разом з нашою рідною УКРАЇНОЮ, впевнений – МИ переможемо!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!