Асоціація українських германістів
Teл./факс: (032) 239 46 80

79000. Львів, вул. Університетська, 1, ауд. 417.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

20161124_1123061.jpg

Інформаційний лист Goethe-Institut в Україні 5/2015

Шановні пані та панове, дорогі друзі,

щиро запрошуємо Вас на заходи Goethe-Institut в Україні!


Українські прем‘єри: Андреас Герм Баумґартнер презентує твори німецьких композиторів

Четвер, 4 червня, Будинок вчених у Києві, вхід вільний.

У програмі: твори Карла Амадеуса Хартмана і Вольфганга Ріма. Виконує Національний ансамбль солістів «Київська камерата», диригенти: Валерій Матюхін та Андреас Херм Баумгартнер, солістка: Катерина Суглобіна (скрипка). Перед початком концерту - вступне слово Андреаса Херма Баумгартнера «Звуки миру. Інтродукція до космосу Карла Амадеуса Хартмана».

Детальніше: http://www.goethe.de/ins/ua/uk/kie/ver.cfm?fuseaction=events.detail&event_id=20546501

Ваша електронна пошта*

Останні новини

До уваги вчителів німецької мови

Субота, 21 жовтня 2017

Асоціація українських германістів провела за підтримки Фонду імені Ганса Зайделя у Києві конкурс на кращий текст з малюнком до календаря 2018 „А що у них під D-A-CH-ом?“. Конкурс завершено і надруковано календар. Фонд імені Ганса Зайделя висловив бажання подарувати календар учителям німецької мови із сільської місцевості та учителям німецької мови з Донецької і Луганської областей. Для отримання безкоштовного календаря просимо повідомитиВашу поштову адресу до 10 листопада 2017 року на наступну адресу: info@udgv.org

Календар можна також завантажити за посиланням: http://www.udgv.org/novyny/588-kalendar-unter-einem-d-a-ch-gefunden

Календар „А що у них під D-A-CH-ом?“

Субота, 21 жовтня 2017

Пропонований календар завершив проект, ініційований Асоціацією українських германістів з нагоди проведення українсько-німецького року мов 2017/18 в Україні. За допомогою цього проекту ми хочемо надати нових імпульсів розвиткові німецької мови в Україні, зацікавити насамперед молодих людей глибинами культури німецькомовних країн, донести через візуалізовані ситуації щоденного життя спосіб мислення наших німецькомовних європейських сусідів.

ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Мови і світ: дослідження та викладання»

П'ятниця, 01 вересня 2017

Дорогі колеги,

щиро вітаю ВАС з початком нового 2017/2018 навчального року! Зичу ВАМ міцного здоров’я, щастя, удачі і наснаги у ВАШІЙ нелегкій, але почесній та відповідальній праці – ВИКЛАДАЧА ВИЩОЇ ШКОЛИ УКРАЇНИ! Тішуся співпрацею з ВАМИ та співпрацею з ВАШИМИ вишами і надіюся на подальшу плідну співпрацю та взаємну підтримку! Попри всі тяготи сьогодення, які ми переживаємо разом з нашою рідною УКРАЇНОЮ, впевнений – МИ переможемо!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!